Wrocław

Wrocław – położona nad Odrą stolica Dolnego Śląska – to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski. Coraz chętniej odwiedzający miasto goście z kraju i zagranicy mogą tu znaleźć wiele atrakcji. W mieście wiele się bowiem dzieje i każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Tysiącletni Wrocław zaprasza nie tylko do zwiedzania historycznych zabytków, ale także do odwiedzania licznych muzeów i galerii sztuki czy pełnych zieleni parków i ogrodów dających wytchnienie po dniu bogatym we wrażenia. Swoich gości miasto zachęca również do skorzystania z bogatej oferty kulturalnej wrocławskich teatrów, opery, a także licznych kin. Znaleźć można tu też wiele uroczych kawiarni, eleganckich restauracji, modnych klubów czy oferujących „swojskie klimaty” pubów. Szczególnie polecane atrakcje Wrocławia to:

Miejsce  
Ostrów Tumski z katedrą  
Rynek Starego Miasta  
Panorama Racławicka więcej >
Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego więcej >
Wrocławskie Centrum Spa więcej >
Aquapark więcej >
Zoo więcej >
Ogród Botaniczny więcej >
Ogród Japoński więcej >

Wszystkich odwiedzających Wrocław serdecznie zapraszamy do Apartamentu Junior, który oferuje wygodne noclegi we Wrocławiu. Nocleg w Apartamencie Junior to możliwość doskonałego wypoczynku w naprawdę komfortowych warunkach. Zapraszamy i życzymy miłego pobytu.

polski english deutsch
Rezerwacja telefoniczna: +48 609-310-244

Apartament Junior Wrocław

Niestety nie posiadasz odpowiedniego programu by ogłądać multimedia na tej stronie. Do poprawnego oglądania tej strony potrzebny jest flash player.

No smoking